Наші досягнення

Наші досягнення

Переможці олімпіад, конкурсів у 2015-2016 н.р.

 

Команда школи зайняла 1 мiсце у загальному залiку зi спортивного орiєнтування серед команд учнiв загальноосвiтнiх закладiв мiста.

Олімпіада з правознавства - 3 місце, Колесник Анастасія;

Конкурс знавців укр. мови ім. П.Яцика – 3 місце, Татарчук Оля;

Олімпіада з трудового навчання – 3 місце, Конюхов Артем;

Учні школи брали участь у міському фестивалі народної творчості «Ми діти твої, Україно!»

Учениці 7 класу Бойко Аліна та Морозова Наталія взяли участь у міському фестивалі «Повір у себе - і  в тебе повірять інші!»

Учні Заводовський Іван (6 клас) та Ігнатенко Дарина взяли участь у відкритті міської ялинки «Привітання Дідів Морозів».

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс « Геліантус» - 15 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок-осінній» - 15 учнів

Конкурс «Бобер» - 30 учнів

Міські змагання з футболу - 3 місце

Міські змагання з волейболу – 3 місце

 

Переможці олімпіад, конкурсів у 2014-2015 н.р.

 

Олімпіада з фізики – 1 місце, Біленко Владислав;

Олімпіада з математики – 1 місце, Біленко Владислав;

Олімпіада з історії - Кубрак Іван, 2 місце;

Конкурс “Бобер” – 6 учасників (4 золотих, 2 срібних);

Конкурс "Геліантус" - 10 учасників;

Конкурс імені Тараса Шевченка - 1 місце, Гринь Наталія;

Олімпіада з трудового навчання – 2 місце, Кузьменко Роман;

Конкурс комп'ютерної творчості - 1 місце, Морміль Максим;

Всеукраїнський конкурс веб-сайтів загальноосвітніх закладів - 4 місце;

Міські змагання з міні-футболу - 1 місце;

Міські змагання з волейболу - 3 місце.

 

Переможці олімпіад, конкурсів у 2013-2014 н.р.

 

Олімпіада з фізики – 1 місце, Біленко Владислав;

Олімпіада з фізики – 2 місце, Єсипенко Юрій;

Олімпіада з трудового навчання – 1 місце, Куделя Андрій;

Олімпіада з української мови – 2 місце, Гринь Наталія;

Олімпіада з основ правознавства  – 3 місце, Гакал Анастасія;

Олімпіада з математики – 1 місце, Біленко Владислав;

Олімпіада з хімії – 2 місце, Біленко Владислав;

Олімпіада з російської мови – 3 місце, Богдан Віра;

Олімпіада з фізичної культури – 3 місце, Бойко Тетяна, Крутько Антон;

Конкурс знавців укр. мови ім. П.Яцика – 1 місце, Гринь Наталія;

Конкурс знавців укр. мови ім. П.Яцика – 2 місце, Несклада Світлана;

Конкурс знавців укр. мови ім. П.Яцика – 2 місце, Татарчук Оля;

Конкурс “Об’єднаймося ж, брати мої” – 3 місце, “Пошук”;

Конкурс “Духовні святині Чернігівщини” – обласна грамота, “Пошук”;

Конкурс “Кенгуру” – 16  учасників;

Конкурс “Грінвіч” – 12 учасників;

Конкурс “Бобер” – 9 учасників (2 золотих, 5 срібних);

Конкурс “Осінній колосок” – 15 учасників (9 золотих, 6 срібних колосків);

Конкурс наукових робіт МАН – 2 місце, Северин Ярослава;

Виставка індивідуальних робіт “Юних художників” Несклади Ірини;

Змагання зі спортивного орієнтування – 3 місце, Тихомиров Богдан, Бойко Тетяна.