Новини

Профорієнтація

Вибір професійного шляху - життєво важливе рішення для кожної людини.

Для сучасних учнів визначитися з вибором майбутньої професії, а отже, і власної долі, є завданням дуже складним. Рано чи пізно перед  учнями 9,11 класів постає такий вибір.

Так, з метою формування власних професійних інтересів,здібностей, професійного сомивизначення, практичним психологом ЗОШ I –III ст.№13 Кізенок Д.В. 25 та 27 листопада проводилися профорієнтаційні заходи: відеолекторій «Вибір професії – вибір долі»(для учнів9кл.) та показ презентації «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху»(для учнів 11кл.)

В ході заходів  учні мали змогу ознайомитися з класифікацією  та різномаїттям актуальних на сучасному ринку праці типів професій, їх специфікою та вимогами; важливістю врахування при виборі професії індивідуальних особливостей особистості. Висвітлювалися основні складові свідомого вибору професії через формулу «Хочу», «Можу», «Треба». Було обговорено фактори, які впливають на вибір майбутньої професії та помилки при їх виборі. В межах заходу також було проведено психодіагностичне тестування, яке дало можливість зорієнтуватися у власних поглядах та інтересах, отримати відповіді на запитання і поради психолога щодо вибору життєвого шляху.