Новини

Юбілей школи

Хоч листопад вже дихає прохолодою, та сонячно і радісно на душі учнівського та учительського колективів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №13, адже 14 листопада школа святкувала своє 100-річчя!

На урочистому концерті з привітальним словом виступили міський  голова  Лінник Анатолій Валерійович, начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапивянський Станіслав Миколайович, голова профспілки працівників освіти Сорокін Володимир Костянтинович, протоієрей Собору Всіх Святих отець Сергій Чечин. З нагоди ювілею школа отримала цінні та пам’ятні подарунки.

Цього дня линули щирі привітання та побажання від гостей - директорів шкіл міста Ніжина. Поділилася своїми спогадами  ветеран праці, колишній учитель Русакова Аліса Іванівна. Вона подарувала школі картину відомого в Україні художника Миколи Русакова, який працював у нашій школі керівником образотворчого гуртка у 90-ті роки минулого століття.

Вернісаж пісенних та хореографічних виступів  учнів школи та гостей свята, дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Ритм», стали справжньою прикрасою урочистостей з нагоди ювілею закладу.