Новини

Тиждень права

«Сьогодні діти - завтра народ» ці слова видатного педагога В. Сухомлинського стали епіграфом при проведенні в 7 класі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 виховного заходу, який підготувала класний керівник Штайнеккер Наталія Григорівна з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права в школі.

Загальна декларація прав людини проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її гідність, права та  свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. Права належать кожній людині від самого народження й протягом усього життя, не залежать від волі держави, не даруються й не можуть бути скасовані -наголосила в  своєму вступному слові Наталія Григорівна.

Продовжили  діалог спілкування запрошені цього дня до школи працівники поліції- інспектор з ювенальної превенції Шафрай Наталія Василівна та старший інспектор сектору кадрового забезпечення  Колесник Світлана Василівна.

Цікавою, змістовною була їхня розповідь про права, обов’язки, відповідальність кожного підлітка. Спілкування з учнями  переросло в дружній діалог, в ході якого було задано безліч запитань та отримано на них змістовні відповіді.

Як підсумок, в кінці виховного заходу  було запрошено учнів до подорожі у світ права, щоб по-новому подивитись на право та краще засвоїти його норми. З цією метою проведено Брейн-ринг  знавців права, який засвідчив, що кожен з учасників є справжнім законослухняним громадянином своєї держави, знає свої права та обов’язки.