Новини

Мітинг до Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Учні Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №13 гідно вшанували подвиг українського народу, його внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

7 травня  на Овдієвському кладовищі біля обеліска воїнам  та пам’ятника полеглим у роки війни колгоспникам (на території колишнього колгоспу ім. Фрунзе) відбулися мітинги з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На  заходах були присутні  представники ради ветеранів міста , депутат Ніжинської міської ради Деркач А.П., ветерани війни та праці, жителі мікрорайону. 

Ведучі  урочистого мітингу Багмут Яна та Бростовський Михайло  розповіли присутнім про війну як жахливу  трагедію, яка коштувала життя мільйонам людей, завдала непоправних втрат.

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернулись представники ради ветеранів та  депутат міської ради Деркач А.П. Він побажав міцного здоров’я та родинного благополуччя кожній українській сім’ї.

Виступи присутніх чергувалися з ліричними піснями. Сумні «Мальви», «Над землею тумани», «Маки», у виконанні юних співачок,  -  розчулили гостей заходу.

Ведучі мітингу провели аналогію минулих подій з бойовими діями на сході. Адже сьогодні  нащадки колишніх воїнів, ветеранів  Другої світової війни,  захищають нашу країну на Сході, а серед присутніх на мітингу учнів були і ті, чиї батьки лише недавно повернулися із зони бойових дій.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліску вшанували тих, хто віддав молодість, життя і здоров’я для врятування людей і рідної землі.

Завершальним життєстверджуючим акордом стала пісня у виконанні учнів 4-9 класу «Нам потрібне мирне небо»